Εκλογές Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου 2017

0
419
views

Δύσκολο το έργο των ξενοδόχων και των ιδιοκτητών κάμπινγκ που εκλέχτηκαν κατά τις αρχαιρεσίες του Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου Ελλάδος (ΞΕΕ).

Ανακοινώθηκαν τα τελικά αποτελέσματα των αρχαιρεσιών της 7ης και 8ης Σεπτεμβρίου 2017, για την εκλογή των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του ΞΕΕ.

Τα τελικά αποτελέσματα των αρχαιρεσιών για την εκλογή των μελών του δ.σ. του ΞΕΕ, της 7ης και 8ης Σεπτεμβρίου 2017, δυνάμει του από 11/9/2017 πρακτικού της Εφορευτικής Επιτροπής, για κάθε μια εκ των 12 εκλογικών ομάδων, ανά κατηγορία ξενοδοχείων και κάμπινγκ, έχουν ως εξής:

Από την πρώτη εκλογική ομάδα (Στερεά Ελλάδα –  Εύβοια – Νησιά Αργοσαρωνικού  – Κύθηρα)

Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Απόστολος Μουσαμάς

Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Αλέξανδρος Βασιλικός

Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων οι Ισμήνη Παναγιωτοπούλου και Κωνσταντίνος Ζήσης.

Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων οι Κων/νος Αβράμπος και  Αναστάσιος Κανελλόπουλος

Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ευστάθιος Μακρής

Από τη δεύτερη εκλογική ομάδα (Πελοπόννησος – Ελαφόνησος)

Από τα ξενοδοχεία 5, 4, & 3 αστέρων οι Δημήτριος Καραλής και  Ηλίας Μεντζελόπουλος

Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Δημήτρης Πολλάλης

Από την τρίτη εκλογική ομάδα (Θεσσαλία – Σποράδες)

Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων ο Κων/νος Λεβέντης

Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος η Ελένη Καραΐσκου.

Από την τέταρτη εκλογική ομάδα (Ιόνια Νησιά)

Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Χαράλαμπος Βούλγαρης

Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Χριστίνα Τετράδη

Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Κων/νος Μέριανος

Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Γεράσιμος  Τιμοθεάτος

Από την πέμπτη εκλογική ομάδα (Μακεδονία –Θράκη – Θάσος)

Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αντώνιος  Μιτζάλης

Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Ελένη  Παπία

Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γρηγόρης Τάσιος

Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η Ζωχερή Μυκωνιάτη

Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ηρακλής  Τσιτλακίδης

Από την έκτη εκλογική ομάδα (Κυκλάδες – Νήσοι Αιγαίου)

Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων οι  Εμμανουήλ Καραμολέγκος και Όλγα  Παπαδάκη

Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Ιωάννης Μαργαρίτης

Από την έβδομη εκλογική ομάδα (Κρήτη)

Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αλέξανδρος Αγγελόπουλος

Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Ιωάννης Οικονόμου

Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γεώργιος Πλεύρης

Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων ο Μιχαήλ Κυριακάκης

Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Νικ. Φαραγκουλιτάκης

Από την όγδοη εκλογική ομάδα (Δωδεκάνησα)

Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Κωνσταντίνος Καλλιουδάκης

Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Σακελάριος Σουλούνιας

Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Μηνάς Χατζημιχαήλ

Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η Κωνσταντίνα Σβύνου

Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Στέργος Φώκιαλης

Από την ένατη εκλογική ομάδα (Ήπειρος)

Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Ευστράτιος Ιωάννου

Από τη δέκατη εκλογική ομάδα (Νησιά Βορείου Αιγαίου)

Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Περικλής Αντωνίου

Από την ενδέκατη εκλογική ομάδα (Λουτροπόλεις)

Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Γεώργιος Πολίτης

Από την δωδέκατη εκλογική ομάδα (Κάμπινγκ)

Από όλα τα Κάμπινγκ της χώρας οι Ελένη Χρονάκη και Αντώνιος Δεληδημητρίου.

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here